Spoločnosť Vintro Paint je rodinný podnik, ktorý sa zrodil z vášne, zo skúseností a z poznania farieb. Náš závod vyrába nátery takmer 100 rokov a zloženia farieb sa datujú do roku 1771. Táto bohatá história a dedičstvo predstavuje takmer 250 rokov vytvárania farieb, ich upravovania a vylepšovania na najvyššiu možnú kvalitu.

Všetky naše farby majú vysoký obsah pigmentu pre dosiahnutie výnimočnej farebnej hĺbky a hustej krémovej konzistencie. To umožňuje dosiahnuť jedinečné výsledky a poskytuje mimoriadnu výdatnosť a vynikajúcu odolnosť. Používame iba tie najkvalitnejšie suroviny a pigmenty, pričom každú vyrobenú dávku farby testujeme, aby vyhovovala našim najvyšším kritériám pre farbu, odolnosť a dosiahnuteľné výsledky.

V krátkosti o Vintro Paint

Máme širokú škálu starostlivo vybratých farieb s jemnými odtieňmi, ktoré umožnia vyniknúť každému kusu nábytku alebo priestoru. Každá farba je pripravovaná počas niekoľkých mesiacov, pričom využívame náš archív historických farieb pozostávajúci z vyše 350 000 farieb. Naše farby pozostávajú z klasických a súčasných odtieňov farieb, ktoré sa hodia do moderných i starších domov.

Všetky naše farby sú vodouriediteľné, majú minimálny obsah prchavých organických zlúčenín (VOC) a sú prakticky bez zápachu. Vodouriediteľné farby sú šetrnejšie k ľuďom, domovu a životnému prostrediu. Boli testované podľa normy BS EN 71-3:2013 (Smernica o bezpečnosti hračiek) a sú úplne bezpečné do detských izieb a spální a na nábytok v nich.

Výrobky Vintro sa vyrábajú v Anglicku a predávajú sa prostredníctvom rýchlo rastúceho reťazca odborníkov na farby v celej Európe a v Spojenom kráľovstve.

VZORKOVNÍK ZDARMA

POSIELAME VZORKOVNÍK ZDARMA UŽ DNES

Vyplň kontaktný formulár a my ti pošleme oficiálny vzorkovník Vintro farieb zdarma. Objav nádherné farebné odtiene v luxusnej kvalite vhodné pre dekorácie vášho príbytku či nábytku.

ODBER NEWSLETTRA

S NOVINKAMI A AKCIAMI LEN PRE TEBA

    Prečítaj si ako spracúvame údaje v Ochrane osobných údajov