fbpx

VINTRO kriedové farby

8,1330,80

Chalk Paint kriedová farba je vodouriediteľná, ekologická farba s vysokým obsahom pigmentu. Má matný kriedový povrch príjemný na dotyk, na ktorom nezostávajú viditeľné otlačky alebo stopy po dotyku.

Katalógové číslo: VCP001 Kategórie: ,

Popis

VINTRO CHALK PAINT

Chalk Paint kriedová farba je vodouriediteľná, ekologická farba s vysokým obsahom pigmentu. Má matný kriedový povrch príjemný na dotyk, na ktorom nezostávajú viditeľné otlačky alebo stopy po dotyku. Ako všetky naše farby má vysoký obsah pigmentu pre dosiahnutie výnimočnej farebnej hĺbky a hustej krémovej konzistencie. Umožňuje dosiahnuť jedinečné výsledky a poskytuje mimoriadnu výdatnosť a vynikajúcu odolnosť. Vlastnosti našej farby znamenajú, že je vhodná takmer na akýkoľvek povrch bez predchádzajúcej prípravy vrátane skla, dreva, kameňa, obkladačiek, plastu, kovu, laminátu, betónu, textílií a vinylu. Farba má hustú konzistenciu, aby bolo možné vytvárať rôzne efekty. Pred použitím je potrebné farbu dokonale premiešať, prípadne zriediť vodou.

Tí, ktorí radi experimentujú, si môžu namiešať svoj vlastný odtieň, pretože naše kriedové farby sú navzájom kompatibilné.
Teplé farby: červené, žlté a oranžové.
Studené farby: zelené, modré a fialové.
Primárne farby: Červená, žltá a modrá. Tieto sa nedajú vytvoriť zmiešaním.
Sekundárne farby: Vytvorené zmiešaním dvoch primárnych farieb – napríklad zmiešaním modrej a žltej vznikne zelená.
Terciárne farby: Vytvorené zmiešaním primárnej a sekundárnej farby – napríklad pridaním červenej do zelenej sa vytvorí hnedá.
Pridaním bielej farbu zosvetlíte a pridaním čiernej stmavíte.

Aj keď je farba Vintro Chalk Paint veľmi odolná, odporúčame povrch natrieť lakom Vintro Extreme Lacquer, predovšetkým v kuchyni, kúpeľni a exteriéri.

Pre viac informácií o tom, čo môžete natierať farbou Chalk Paint, si prečítajte tento NÁVOD

 

Vintro Chalk Paint je certifikovaná podľa európskej normy EN71-3, známej taktiež ako smernica o bezpečnosti farieb na hračky. To znamená, že je úplne bezpečná do detských izieb a na nábytok pre deti.

 

Technické informácie

  • Výdatnosť: 19,5 m2/l
  • Minimálna trvanlivosť: 24 mesiacov od dátumu dodania
  • Použiteľnosť: drevo, kov, plast, kameň, koža, textília, sklo
  • Doba schnutia: 1 – 2 hodiny
  • Ďalší náter: po 2 hodinách

Ďalšie informácie

Hmotnosť 1.1 kg

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “VINTRO kriedové farby”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Možno by sa Vám páčilo…

Go to Top