Spoločnosť Vintro Paint Ltd poskytuje iným spoločnostiam služby výroby rôznych dekoratívnych náterov za poplatok a výroby farieb bez označenia, ktoré následne odosielame do mnohých krajín.

Výroba za poplatok a výroba produktov bez označenia predstavujú nákladovo efektívne riešenie na vytvorenie značky alebo vstup na nový trh s prémiovým produktom. Vašej spoločnosti poskytneme komplexné služby spojené s výrobou produktov bez označenia a vy sa môžete spoľahnúť na to, že výroba vášho produktu a značka sú v dobrých rukách. Spolupráca so skúseným výrobným tímom spoločnosti Vintro je zárukou kvality a vy budete môcť svoj drahocenný čas venovať rozširovaniu obchodu.

Všetky produkty vyrábame v súlade s normou ISO 9001:2015 a v akýchkoľvek množstvách – menej ako 1 liter alebo hoci 1 000 litrov a viac. Táto flexibilita v spolupráci s počítačovým plánovaním výroby umožňuje spoločnosti Vintro vyrobiť a distribuovať produkty v extrémne krátkom časovom horizonte.

Ak máte záujem o ďalšie informácie, kontaktujte nás telefonicky na čísle 01937 845 764 alebo e-mailom na adrese sales@vintro.co.uk.

VZORKOVNÍK ZDARMA

POSIELAME VZORKOVNÍK ZDARMA UŽ DNES

Vyplň kontaktný formulár a my ti pošleme oficiálny vzorkovník Vintro farieb zdarma. Objav nádherné farebné odtiene v luxusnej kvalite vhodné pre dekorácie vášho príbytku či nábytku.

ODBER NEWSLETTRA

S NOVINKAMI A AKCIAMI LEN PRE TEBA

    Prečítaj si ako spracúvame údaje v Ochrane osobných údajov